Blog

Genel

Kentsel Dönüşümde Ulutaş İnşaat

Ulutaş İnşaat olarak  kendi evinizi, binanızı, sitenizi, yapı adanızı, mahallenizi; başka bölgeye kaydırılma korkusu yaşamadan kendi talebiniz, insiyatifiniz ile kentsel dönüşüm kanunu kapsamında; yaşanabilir, depreme dayanıklı, sosyal donatıları, otoparkı, yeşil alanları olan kaliteli yaşam alanlarına dönüştürme sürecini sizlere basitçe özetledik. Bu sürecin tamamında Ulutaş İnşaat olarak sizlere doğru bilgi ve danışmanlık hizmet vermekteyiz.

Read more

Genel

Akıllı Ev Sistemleri

Günümüzde otomasyon teknolojisinin ilerlemesiyle bina yönetim sistemleri, sadece yüksek binaları değil, her türlü yaşam alanını akıllı hale getirebilme imkanını sunuyor. Böylelikle tüm binalarda olduğu gibi evlerde de uygulanabilen akıllı ev otomasyon sistemleri, hem maliyet, hem de konfor açısından ciddi avantajlar sağlıyor. Sonuç olarak yaşam alanınızda ideal konfor şartları sağlanırken, rutin olarak tekrarlanan işlemler kendiliğinden gerçekleştiriliyor, arızalar ve tehlikeler önceden bildirilebiliyor.

Read more

Genel

Multi Konfor Projeler

Multi Konfor Bina Nedir?

İlk olarak multi konfor bina kavramı pasif ev kavramından türemiştir ve biyoiklimsel tasarımlardır.

Yüksek enerji tasarrufu ve maksimum ısı konforu sağlar.

Yaşam kalitesi, kaliteli ortam havası, yangın ve güvenlik hizmetini sunar.

Hem iç mekânda hem de dış mekânda esnek ve estetik tasarım sunar.

Read more

Genel

Kat Karşılığı Projeler

Arsasını kat karşılığı müteahhitlere vermeyi düşünenlerin dikkat etmesi daha doğrusu bilmesi gereken, pek çok nokta bulunuyor. Aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı olabiliyor. Ulutaş İnşaat olarak sizleri bu konuda bilgilendirmek üzere bu yazıyı hazırlamış bulunuyoruz.

Read more